درباره ما

فرآوری سنگ ساختمانی

تراورتن عباس آباد در راه پله سنگی

تراورتن عباس آباد در راه پله سنگی

اگر قصد نوسازی منزلتان را دارید و این کار را با یک راه پله  جدید در منزلتان می خواهید انجام دهید، تراورتن عباس آباد امکان دارد برای لحظه ای شک کنید که آیا می توان از چوب یا بتن به جای سنگ پله استفاده کرد؟ مسلما تا کنون راه پله های سنگی زیادی را دیده اید ولی آیا راه پله های دیگر نیز زیبایی راه پله سنگی را خواهند داشت؟  ممکن است شما در ابتدا برای اینکه بودجه کمتری صرف نوسازی راه پله منزلتان کنید استفاده از مواد ارزان قیمت را انتخاب کنید و به سراغ سنگ نروید، اما در یک بازه طولانی پشیمان خواهید شد. در این جا  ۵ دلیل برای اینکه چرا برای ساخت راه پله باید از سنگ طبیعی استفاده کرد را ذکر می کنیم.

 

 

 

۱- ظاهر

بسیار سخت است شکوهی که با به کارگیری سنگ طبیعی بر روی راه پله ها ایجاد می شود را بتوان با استفاده از جایگزین دیگری به دست آورد. در ورودی منزلتان تنها با یک راه پله زیبای سنگی می توانید افرادی که به خانه شما آمده اند را شگفت زده کنید. به طور مثال در تصویر بالا  پله  Moleanos staircase را ملاحظه می کنید که  با نور پردازی و طراحی درست، چشم هر بیننده ای ناخود آگاه مسیر پله را دنبال می کند و مایل است که قدم بر روی آن بگذارد.

۲- طول عمر

تراورتن عباس آباد سنگ طبیعی از تمام رقبای خود محکمتر و طول عمر بیشتری دارد. اگر تصمیم به اجرای راه پله سنگی در منزلتان دارید با اطمینان بدانید که ساخته شما از خودتان بیشتر عمر خواهد کرد. در تصویر بالا راه پله هندسی، کلیسای St. Paul، که بیش از ۳۰۰ سال عمر دارد و به سبک راه پله مارپیچی معلق ساخته شده است را مشاهده می کنید.

 

۳- ارزش

تراورتن عباس آباد یک راه پله سنگی یک سرمایه گذاری خوب در املاک شما محسوب می شود. با توجه به زیبایی و دوام راه پله های سنگی، اضافه کردن راه پله سنگی  به منزلتان یقینا راهی برای افزایش ارزش ملک شما خواهد بود. در بالا راه پله سنگی Moleanos با ترکیب مناسب با  طرح و رنگ کف اتاق را مشاهده می کنید که دارای طراحی زیبا، جذاب و البته با ارزشی می باشد.

۴- تاریخ

در طراحی راه پله های سنگی از تکنیک هایی استفاده می شود که قرن ها ارتقاع و بهبود یافته اند. طراحان برای ابداع سبک های جدید،  روش های سنتی و مدرن  را با یکدیگر ترکیب می کنند. داشتن یک راه پله سنگی در خانه شما ترکیب اصالت تاریخی و مدرنیته حال است که می توانند به هم گره خورده و عناصری زیبا را در ملک شما خلق کنند. هر راه پله با سبک و نحوه طراحی خود دارای شناسنامه و اصالت مشخصی است. ادعا می شود که پله های Tulip (تصویر بالا) در خانه ملکه Green Which اولین راه پله معلق سنگی نصب شده تراورتن عباس آباد در انگلستان بوده و سپس، این تکنیک به صورت گسترده در سراسر دنیا به کار برده شده و این سبک از طراحی راه پله سنگی به موفقیت های بزرگی دست پیدا نموده است.

۵- حس

به طور مشخص،  زمانی که شما با پای برهنه از راه پله سنگی پایین می آیید حس خوبی به شما منتقل می شود، به خصوص آرامشی که در تطابق جنس سنگ پله ها با  سنگ کف طبقات احساس می کنید.