درباره ما

درباره تراورتن 2

درباره تراورتن ۲

رنگ های تراورتن –

برای بریدن کوپ سنگ می توان به دو صورت عمل کرد، اول اینکه سنگ را در جهت موج برید که در این صورت محصول نهایی بدون موج خواهد بود، دومین حالت، بریدن سنگ خلاف جهت موج سنگ است که محصول نهایی آن موج دار خواهد بود. علاوه بر برش، به دلیل متخلخل بودن تراورتن، سطح رویی آن با ماستیک پوشانده می شود تا سوراخ های آن درزگیری شوند سپس با دستگاه ساب سطح آن را صیقلی می کنند.

 

خرید تراورتن یکی از پر استفاده ترین سنگ ها در قسمت های بیرونی ساختمان می باشد و از بهترین سنگ ها برای نمای ساختمان به حساب می آید. با استفاده از این سنگ می توان انواع نماهای رومی، کلاسیک و مدرن را پیاده سازی نمود.

خرید تراورتن علاوه بر این، این سنگ برای استفاده در کف محیط هایی مانند حیاط، بالکن و محوطه های باز، بسیار مناسب می باشد. یکی دیگر از کاربردهای تراورتن، استفاده از آن به عنوان سنگ اطراف شومینه است.

 

خرید تراورتن یک نوع سنگ رسوبی است که در دهانه چشمه های معدنی، به ویژه چشمه های آبگرم و یا غارهای لایم استونی تشکیل می شود. فرایند تشکیل این سنگ تنها در آب هایی ممکن است که از کلسیم کربنات (CaO) اشباع شده باشند،

 

 

خرید تراورتن قیمت این سنگ بع علت سفید بودن بسیار بالاست و از دسته های دیگر تراورتن گرانتر می باشد. سنگ های ضعیف عباس آباد همراه با رگه های قرمز یا مشکی خواهند بود اما زمینه آنها هنوز کاملا سفید است. با بریدن این سنگ ها در ابعاد ریز طرح های نو وشگفت انگیزی می توان ایجاد کرد.

تراورتن بیشتر سنگ عباس آباد بی موج برای نمای رومی یا کلاسیک بسیار مناسب است. ستون ها و طرح های ریز که در نمای رومی موجود است با استفاده از این سنگ بسیار زیبا خواهند شد. همچنین شما می توانید صراحی و دیگر اجزای نما را با همین سنگ کامل کنید. برای این سنگ امکان شمش بری هم وجود خواهد داشت که با توجه به یفارش مشتری انجام می پذیرد.

تراورتن و نما

ترانیکس کوهستان بی موج

درباره تراورتن

سنگ تراورتن

تراورتن عباس آباد و نما

خرید تراورتن

خرید تراورتن عباس آباد

پولیش سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد در نما

لینک های مرتبط :

۱۱۸stone

akhbarsang