درباره ما

درباره تراورتن 1

درباره تراورتن ۱

درباره تراورتن بیشتر بدانید

خرید تراورتن

درباره تراورتن بیشتر بدانید

خرید تراورتن

سنگ تراورتن دسته های زیادی از سنگ ها را شامل می شود. این سنگ معادن زیادی در داخل ایران دارد که شهرت زیادی برای کشورمان به همراه داشته است. یکی از این معادن معروف که بسیار پرطرفدار است سنگ عباس آباد است که معادن آن در محلات واقع شده است. این معدن با بیش از ده سینه کار فعال یکی از معادن بزرگ و پرکار کشور به حساب می آید.  سنگ های تراورتن جز سنگ های مرغوب به حساب می آید.

 

خرید تراورتن   سنگ عباس آباد با نام های متفاوتی نظیر عباس آباد اسفندیاری، عباس آباد دنده گاوی، عباس آباد کرم، سفید و … شناخته می شود. این سنگ به دو صورت بی موج و موج دار بریده می شود که هر دو طرفداران خود را دارد.سنگ عباس آباد بسیار سفید است و به همین دلیل نمایی که با این سنگ تهیه می شود بسیار چشم نواز خواهد بود. همچنین سنگ تراورتن عباس آباد برای نمای ترکیبی نیز انتخاب بسیار مناسبی می باشد و دلیل آن روشنی چشم گیر آن است. شما می توانید در کنار عباس آباد آجر، سنگ تراورتن طرح چوب، تراورتن تکاب، تراورتن شکلاتی به کار ببرید و نمایی بی نظیر بوجود آورید.

استخراج تراورتن

از معدن ممکن است از چهار روش زیر انجام گیرد:

خرید تراورتن  سنگ تراورتن ماشین های کانال زنی: این ماشین ها شامل چندین دریل هستند که سوراخ های افقی و عمودی در سنگ ایجاد می کنند، سپس گوه هایی در این سوراخ ها قرار می گیرد تا جایی که آنقدر شکستگی در سنگ ایجاد شود که کوپ از دیواره معدن جدا شود. در طول زمستان ممکن است به جای گوه از آب یخ زده نیز استفاده کرد.

اره های زنجیری: این اره ها مشابه اره های چوب بری هستند، با این تفاوت که بسیار بزرگتر می باشند و از تیغه های الماسی برای بریدن سنگ استفاده می کنند.

اره های سیمی: پس از ایجاد حفره های دسترسی، تیغه های الماسی اره از این حفره ها وارد شده و به اره متصل می شوند. اره های سیمی ممکن است نوسانی یا پیوسته باشند.

ماشین واترجت: این نوع ماشین ها، جریان های ریز آب را با قدرت بسیار زیاد هدایت می کند و باعث برش در سنگ یا فلز می شود.

 

پس از استخراج از طریق هریک از این روش ها، کوپ های سنگ به کارخانه های فراوری سنگ منتقل می شوند تا طبق اندازه مورد تقاضا بریده شوند و سطح آن ها مطابق با خواست خریدار فراوری شود.

تراورتن و نما

ترانیکس کوهستان بی موج

درباره تراورتن

سنگ تراورتن

تراورتن عباس آباد و نما

خرید تراورتن

خرید تراورتن عباس آباد

پولیش سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد در نما

لینک های مرتبط :

۱۱۸stone

akhbarsang