درباره ما

انواع سنگ نما تراورتن

انواع سنگ نما تراورتن

انواع سنگ نما تراورتن

یکی از پر استفاده ترین نوع سنگ های ساختمانی در نمای ساختمان،تراورتن است و به همین دلیل از آن در بازار با برند سنگ نما تراورتن نیز نام برده می شود و ما در این بخش قصد داریم معرفی از بهترین سنگ های تراورتن موجود در بازار داشته و دسته بندی را بر اساس برند معادن و رنگ انجام خواهیم داد،پس جهت کسب اطلاعات بیشتر از انواع سنگ تراورتن نما تا انتها با ما همراه باشید.ترامیت بوکان

سنگ تراورتن برای نما را چگونه انتخاب کنیم؟

قبل از اینکه اقدام به خرید سنگ برای نما خود کنید لازم است تا چند مرحله را سلسه مراتبی انجام دهید. در مرحله نخست شما باید رنگ طراحی نمای ساختمان خود را انتخاب کنید. برای نمونه طراحی شما سفید است،باید به دنبال سنگ نما تراورتن سفید در بازار باشید.

در مرحله بعد شما باید متراژ مورد نیاز خود را مشخص کنید که این مورد توسط پیامانکار یا معمار پروژه انجام می گیرد. بعد از این دو مرحله، کار شما در حال حاضر شروع شده است و نیازمند داشتن آگاهی کافی به تمامی سنگ های تراورتن موجود در بازار است و تعدادی از برندهای مطرح بازار را برای شما به صورت لیستی عنوان می کنیم.سنگ ترامیت بوکان

انواع سنگ نما تراورتن بر اساس رنگ

دلیل اینکه ما سعی کردیم بر اساس رنگ بندی به معرفی برندهای مطرح بازار بپردازیم این مسئله بود که شما قبل از خرید رنگ نما را مشخص کرده اید و تنها به دنبال بهترین سنگ تراورتن نما در آن بازه رنگ هستید. لیست ما به شرح زیر است:

  • انواع تراورتن های سفید: تراورتن های عباس آباد(بسیاری از منابع،تراورتن سفید عباس آباد نام می برند)،دره بخاری،حاجی آباد و آتشکوه
  • انواع تراورتن های کرم: تراورتن های حاجی آباد،عباس آباد،طرق ،دره بخاری ،یزد،زنجان و تکاب.ترامیت بوکان،
  • انواع تراورتن های سیلور و مشکی: تراورتن های تکاب و کاشان
  • انواع تراورتن های شکلاتی: تراورتن های یزد و کاشان.سنگ ترامیت بوکان

قیمت انواع سنگ نما تراورتن چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به تنوع بالا سنگ های تراورتن این سوال همواره برای اکثریت خریداران وجود دارد که قیمت بر چه پایه و اساسی صورت می گیرد؟ یک سری فاکتور مشترک وجود دارد که در قیمت سنگ نما تراورتن نیز برقرار است و این لیست عبارت است از:

  • ابعاد: عمده تولید به صورت پلاک با عرض ۴۰ سانتی متر
  • ضخامت: به صورت اتساندارد در ضخامت ۲ سانتی متر
  • برند معادن
  • نوع برش: موجدار – بی موج
  • نوع فرآوری: صیقلی -چرمی.ترامیت بوکان
  • رنگ: کرم-شکلاتی-مشکی-سفید-زرد-قرمز

اگر شما قصد دارید تا سنگ تراورتن مورد نیاز خود را برای نمای ساختمان به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید به شما پیشهاد می کنیم تا به شهرک های صنعتی رضوانشهر و محمودآباد اصفهان و همچنین شهرک صنعتی شمس آباد تهران مراجعه کنید.

مراکز خرید سنگ تراورتن برای نما

اکثریت خریداران هدفشان خرید مستقیم سنگ تراورتن از تولید کننده است تا بدین وسیله هزینه تهیه آن محصول کاهشی باشد و ما نیز سعی کردیم تا لیستی از مراکز فروش و شهرک های صنعتی در استان های اراک،تهران و اصفهان برای شما تهیه کنیم که به تولید و فروش انواع تراورتن می پردازند و این لیست به شرح زیر است:

پروژه های سنگبری کوهستان

در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر درباره سنگ های ترامیت و نحوه خرید آن ها میتوانید با ما تماس بگیرید.


درباره سنگبری کوهستان بیشتر بدانید

صنایع سنگ کوهستان

محصولات صنایع سنگ کوهستان