درباره ما

انواع سنگ ترامیت بوکان

انواع سنگ ترامیت بوکان

انواع سنگ ترامیت بوکان

سنک ترامیت بوکان (سوپر)

انواع سنگ ترامیت بوکان،سنگ ترامیت به دلیل هزینه مناسبی که دارد با استقبال زیادی مواجه شده است. سنگ‌های ترامیت سورت بندی‌های مختلفی داشته و هر چه این سنگ‌ها رگه‌های کمی داشته باشد، کیفیت آن بیشتر بوده و فروش بالایی دارد. بنابراین در هنگام خرید سنگ‌های ترامیت باید به کیفیت و نحوه فرآوری این سنگ‌ها توجه بسیاری نمایید. ترامیت بوکان دارای ضخامت مناسبی است و قایل استفاده در انواع ساختمان‌هاست.

سنگ ترامیت بوکان (کرم هاله دار)

 

سنگ ترامیت بوکان کرم هاله دار، دارای رنگ روشن مایل به سفید و بدون رگه بودن است. این سنگ قیمت بسیار پایین نسبت به سایر سنگ های مشابه دارد.سنگ ترامیت بوکان یکی از گزینه های مناسب برای استفاده در نمای داخلی و خارجی ساختمان است. این سنگ بدلیل جذب آب بالا و مقاومت سایشی پایین گزینه خوبی برای سنگ کف نمیباشد.

سنگ ترامیت بوکان (ممتاز)

سنگ ترامیت بوکان ممتاز بدلیل رنگ روشن مایل به سفید و بدون رگه بودن و همچنین قیمت بسیار پایین نسبت به سایر سنگ های مشابه یکی از گزینه های مناسب برای نمای داخلی و بیرونی ساختمان است. این سنگ بدلیل جذب آب بالا و مقاومت سایشی پایین گزینه خوبی برای سنگ کف نمیباشد. یکی از ویژگی های سنگ ترامیت بوکان رنگ روشن آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای نمای فضاهای داخلی خود استفاده نمایند.

 

درباره صنایع سنگ کوهستان

 

خرید سنگ ترامیت بوکان

 

در هنگام خرید این سنگ‌ها باید به ضخامت و کیفیت آن توجه کنید. بسیاری از افراد برای کاهش هزینه‌های ساخت نمای ساختمان خود از این سنگ‌ها استفاده می‌کنند.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر درباره سنگ های ترامیت و نحوه خرید آن ها میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

صنایع سنگ کوهستان

 

محصولات صنایع سنگ کوهستان

 

سنگ ترامیت بوکان،سفیدترین سنگ نما،ارزان ترین سنگ نما،ترامیت،سنگبری کوهستان،کاربرد سنگ ترامیتف